BAIDARIŲ NUOMA

 

KAIMO TURIZMO SODYBOS „GAUJOS VINGIAI“, BAIDARIŲ, MOBILIOS PIRTIES, DVIRAČIŲ NUOMA DIEVENIŠKIŲ KRAŠTE.


         Įvairioms progoms nuomojame puikiai įrengta sodyba su pirtimi ir kubilu 70 km nuo Vilniaus, Bėčionių kaime, Dieveniškių seniūnijoje, Šalčininkų rajone. Sodybos koordinatės 604870, 6010285 (LKS), 54.219011, 25.608058 (WGS), 54° 13' 8.44", 25° 36' 29.01" (WGS).

         Siūlome: pobūvių salę iki 40 žmonių su židinių, virtuvė (serviravimo indai, staltiesės), 5 miegamieji kambariai (nakvynei galime priimti iki 20 svečių su patalyne), pirtį, japonišką kubilą, tvenkinį maudymuisi, didelę pavėsinę, vietą palapinėms pastatyti, krepšinio ir tinklinio  aikštelės, batutas.

           Gaminame maistą pagal iš anksto suderintą meniu.

            Nuomojame mobilią pirtį, galime pristatyti į Jums patogią vietą.

      Teikiame baidarių nuomos paslaugas ir siūlome plaukti Gaujos upė, yra galimybė plaukti Merkių, Šalčia, Visinčia upėmis.

        Gauja – srauni, vingiuota upė teka per Dieveniškių krašto apylinkės - Lietuvos „apendiksą“. Nors vanduo nuo daugybės aplinkinių šaltinių yra truputėlį šaltokas, tačiau kokia jos srovės jėga ir veržlumas, kilpų ir vingių gausumas. Plaukiant baidarėmis, laikas skiriamas ne tik linksmiems pokštams ir taškymuisi vandeniu, bet ir unikalios gamtos stebėjimui. Miškingose vietovėse žavi kontrastinga augalija ir besikeičiantys slėniai. Praplaukiamos miškingos atkarpos, sutinkami smėlingieji skardžiai, žaliuojančių pievų krantai. Gaujos ilgis Lietuvos teritorijoje yra apie 30 km, bet vandens turizmui tinkamiausias yra ruožas nuo Dieveniškių miestelio iki Girdžiūnų kaimo, tai sudaro 17 km. Žygio metu galėsite sustoti įrengtose stovyklavietėse, pailsėti.

         Maršrutą galima pasirinkti:

Dieveniškės – Kalviai 2 km. Plaukimo trukmė apie 1 val.

Kalviai – Pagaujėnai 5 km. Plaukimo trukmė apie 1,5 val.

Pagaujėnai – Girdžiūnai 6,5 km. Plaukimo trukmė apie 2 val.

Girdžiūnai – Finišas 3,5 km. Plaukimo trukmė apie 1val.

        Teikiame transportavimo paslaugas: Jūs atvykstate į sodybą Bėčionių kaime, mes Jūs su baidarėmis mikroautobusu vežame į pasirinktą maršruto pradžią ir parvežame pabaigus žygį.

          Kas mėgsta stovyklauti su palapinėmis, yra galimybė įrengti stovyklavietė su mobilia pirtimi prie upės, pabaigus baidarių žygį.

        Mėgstantiems keliauti dviračiais siūlome du sužymėtus maršrutus, smulkesnė informacija www.dirpd.am.lt . Yra galimybė išsinuomoti dviračius.


Visa informacija apie kainas ir paslaugas www.gaujosvingiai.lt

Dėl užsakymų prašome skambinti: +370 68713189, +370 68254653

El. paštas: mecislovas.butrimas@gmail.com